Kullanıcı Sözleşmesi

So Belediye'nin bir hizmeti olan “So Belediye” web sitesini ziyaret ederek kullanıcı sözleşmesini kabul ettiğinizi ve aşağıda belirtilen bu hususlar ile ilgili olarak herhangi bir itiraz ve def`i ileri sürmeyeceğinizi açıkça beyan ve taahhüt etmiş olursunuz.Kullanıcı Sözleşmesi

 • 1. Web sitesine üye olarak gerçekleştirdiğiniz her türlü faaliyetin sorumluluğu size aittir. So Belediye'nin sorumluluğu söz konusu değildir.
 • 2. Şifrenizi güvenli tutmak sizin sorumluluğunuzdadır. Kendi tarafınızdan belirlemiş olduğunuz Kullanıcı Adı ve Şifreler, başka kişi yada kuruluşlara verilemez.
 • 3. So Belediye’nin sunduğu hizmetler herhangi bir yasadışı veya yetkilendirilmemiş amaç için kullanılamaz. Tüm kullanıcılar online işlemler ve kabul edilebilir içerik ile ilgili tüm yerel kanunlara uymayı kabul eder.
 • 4. So Belediye’yi kullanırken sergilediğiniz davranışlarınız ve sunduğunuz, yapıştırdığınız veya gösterdiğiniz her türlü veri, metin, bilgi, ekran adları, grafikler, fotoğraflar, profiller, ses ve görüntü klipleri, linklerden ("İçerik") tek başınıza sorumlusunuz.
 • 5. İnternet ve yazılım güvenliği için So Belediye her türlü önlemi almış olmasına rağmen, kullanıcıların bu siteyi kullanmış olmak nedeniyle yazılım ve işletim sisteminde meydana gelebilecek sorunlardan So Belediye sorumlu değildir.
 • 6. So Belediye, gelişen koşullara göre sitenin içeriğini, biçimini ya da kullanım şartlarını kısmen veya tamamen değiştirmek, verdiği bir hizmeti kaldırmak ya da sitenin yayınını bütünüyle durdurmak hakkına sahiptir. Sitenin kullanılmaya başlanması ya da herhangi bir alanına üye olunması kullanıcıya bunların devam edeceği yolunda bir hak vermez. So Belediye sebep göstermeksizin her zaman bildirimsiz olarak hizmetini değiştirme veya son verme hakkını saklı tutar.
 • 7. Resmi kurumlardan gelebilecek bir talep halinde So Belediye kullanıcılara ait bilgileri bu kurumlara verebilir.
 • 8. So Belediye, takdir yetkisi sadece So Belediye'ye ait olmak üzere, yükümlülüğü olmamasına rağmen yasadışı, saldırgan, tehdit edici, hakaret içeren, küçük düşürücü, müstehcen, komu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek veya başka bir şekilde sakıncalı olan veya herhangi bir 3. şahsın fikri ve sınai mülkiyet haklarını veya bu Kullanım Şartlarını ihlal eden içeriği ve içeriğe sahip olan hesapları kaldırabilir.
 • 9. So Belediye, her zaman herhangi bir nedenden dolayı herhangi bir kullanıcıya hizmette bulunmayı reddetme, dilediği üyeye veya üyelere sağladığı hizmeti geçici veya sürekli olarak, kısmen veya tümüyle sona erdirme hakkına sahiptir.
 • 10. So Belediye, kullanıcıların site üzerinden, sosyal medyadan, email veya başka bir kanaldan gönderdiği metin, görsel ve video gibi içeriklerin tamamını web sitesinde yayınlama, kullanma ve 3. şahıs veya şirketlerle paylaşma hakkını saklını tutar.
 • 11. So Belediye unutulmuş, çalınmış veya kaybedilmiş olan kullanıcı bilgileri ve kişisel şifrelerden, bunların üçüncü kişiler tarafından kullanılmasından ve sonuçlarından hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
 • 12. So Belediye’de bazı durumlarda, şahsınıza özel olmayan bilgileri toplanabilir. Bu tip bilgilere örnek olarak kullandığınız internet web tarayıcının türü, işletim sisteminiz, sitemize linkle ya da ilanla ulaştığınız sitenin domain ismi verilebilir.
 • 13. So Belediye sizi tanımlamamıza yardımcı olması için bilgisayarınıza bilgi yerleştirilebilir. Bu bilgi, genel olarak "cookie" olarak bilinir. Ziyaretçilerimizin bu siteyi nasıl ve ne zaman kullandığını gösteren bu bilgi, sitemizi geliştirmemizde bize yardımcı olabilir.
 • 14. İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmaksızın dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. So Belediye, kişisel bilginize yetkisiz erişim, hatalı kullanım ya da yanlış değişime ilişkin riskleri önlemek ve asgariye indirmek için gerekli tedbirleri (yazılım ve donanım olarak) almaktadır. Buna rağmen doğacak zarar So Belediye'nin sorumluluğunda değildir. Kullanıcı bireysel olarak gerekli tüm güvenlik önlemlerini almak zorundadır.
So Belediye sitesinin kullanım koşulları ve sözleşme hükümlerinden herhangi birini ihlal etmeniz halinde So Belediye üzerindeki hesabınız feshedilecektir. So Belediye kendi sitesinde bu tür eylem ve içerikleri yasaklar ve So Belediye yayınlanan ve sizin de maruz kaldığınız malzemelerden ve içerikten sorumlu olamayacağını ve So Belediye hizmetini riski size ait olmak üzere kullandığınızı kabul eder ve onaylarsınız.Adres
Yeni Mahalle Sadri Artuç Caddesi Belediye İş Merkezi 78600 Safranbolu / Karabük
Telefon
03707124114
Fax
03707124114
Eposta
belediye@safranbolu.bel.tr